Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kalite Politikamız

Hakkımızda

Sektördeki Konumumuz

 

Firmamız 2001 yılında kağıt bardak altlığı dole üretiminde sektöre adım atmıştır. Kurulduğu günden beri ulusal ve uluslararası bir çok kuruluşa hizmet vermektedir. Elde ettiğimiz tecrübe ve deneyimlerimiz ile birlikte sektördeki en son yenilikleri yakından takip edip, yüksek kalite üretim ile sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Baskılı veya baskısız, 1. kalite geri dönüşümlü kağıt malzemeden üretimini yaptığımız bardak altlığı ürünlerimiz ile birlikte eş zamanlı olarak yüksek kalitemizi fiyat politikamıza da yansıtarak %100 müşteri memnuniyeti hedeflenmiştir. Bu hedeflerden yola çıkarak hijyenik, yumuşak ve estetik görünümlü ürünlerimiz ile birlikte işlevselliğini de ön planda tutarak ürünlerimizi müşterilerimizin beğenilerine sunmaktayız.

 

Müşteri beklentilerine uygun ürün önerimi ve katma değer sağlamak. Çevreye karşı duyarlı ve doğada sürdürülebilirliği olan ürün ve hammadde kullanımı.

Personellerimizin iş yapabilme yeterliliğini ve motivasyonunu sürekli arttıran.Kaliteli hammadde kullanımı ile birlikte müşterilerine hesaplı ürünler sunmak.

 

Ürünlerimizin %80 iç pazarda , %20 yurtdışı pazarda olmak üzere, müşterilerimizin beğenilerine sunmaktayız. Hızlı çözümler ve geniş makine parkurumuz ile yüksek adetli üretim yaparak, pazarda konumumuzu günden güne yükseltmekteyiz.

Copyright © 2018 Dante Kağıt

Translate »