Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2001 yılında kağıt bardak altlığı dole üretiminde sektöre adım atmıştır. Kurulduğu günden beri ulusal ve uluslararası bir çok kuruluşa hizmet vermektedir. Elde ettiğimiz tecrübe ve deneyimlerimiz ile birlikte sektördeki en son yenilikleri yakından takip edip, yüksek kalite üretim ile sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Kağıt ürünlerimiz de FSC sertifalı ham madde kullanmaktayız. Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz ham maddeler sürdürebilir ormanlardan gelmektedir. 

Masaüstü ürünlerimiz baskılı veya baskısız seçenekleri ile servislerinizde mükemmel bir görünüm sağlar. Baskılı seçeneklerimiz ile hem markanızın görünürlüğünü arttırarak, işletmenizi konuklarınıza özel kılabilirsiniz.

Dante Kağıt olarak; restoran-cafe-otel vb. bir çok işletmeye; kağıt bardak altlıklıkları, kağıt bardak kapakları, baskılı peçete ve kağıt servis kılıf ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Eş zamanlı olarak yüksek kalitemizi fiyat politikamıza da yansıtarak % 100 müşteri memnuniyeti hedeflenmiştir. Bu hedeflerden yola çıkarak hijyenik, yumuşak ve estetik görünümlü ile birlikte işlevselliğini de ön planda tutan ürünlerimizi müşterilerimizin beğenilerine sunmaktayız.