Masaüstü Servis Ürünleri Konusunda Uzman!

Masaüstü Servis Ürünleri Konusunda Uzman!

Dante Kağıt; Cafe, restoran, otel  vb. işletmeler özelinde konuklarınızı en güzel şekilde ağırlamanızı sağlayacak yüksek kaliteli ve özel baskı seçenekleri ile kişiselleştirebileceğiniz kağıt ürünleri ve diğer masaüstü servis ekipmanlarında uzmanlaşmış bir firmadır. Ürün yelpazemizde yer alan bardak altlığı,bardak kapağı, peçete, ıslak mendil, stick şeker, amerikan servis ve daha fazlası ile hizmet vermekteyiz.

Özel baskılı ürünlerimiz sadece işlevsel değil, aynı zamanda markanızın tanıtımı için mükemmel bir platform sunmaktadır. Yüksek adet baskı kapasitemiz ile hızlı iş ortağınız olarak müşterilerimizin isteklerine en kısa sürede cevap verebilmektedir. Parlak esnek Flekso baskı seçenekleri ve zarif tipo baskı teknolojisi ile logo ve marka mesajlarını kullanılarak yüksek adet ve düşük adet en iyi kalite masaüstü ürünler üretimi yapar ve gün sonunda müşterilerine katma değer sağlayacak ürünlerin teminin sağlamaktadır.

Dante Kağıt ile çalışarak, müşterilerinize bekledikleri misafirperverliği ve hizmeti sunabileceksiniz. Müşterileriniz için koşulsuz dikkat çekecekleri ürünler için yorulmadan çalışıyorsunuz ve biz de çalışıyoruz.

“Mükemmellik küçük detaylarda gizlidir”